NEMOKAMA KONSULTACIJA NEKILNOJAMOJO TURTO PARDAVIMUI!

Nekilnojamo turto pardavimas yra žinių ir patirties reikalaujantis procesas.  Jeigu neturite patirties NT rinkoje arba nenorite pardavimu užsiimti patys, geriau patikėti šį procesą man. Susitikime ir aptarkime Jūsų lūkesčius ir mano galimybes. Visada profesionaliai ir sąžiningai atstovauju savo klientus nuo pirmo susitikimo. Atstovaudamas Jūsų interesus, parduosime Jūsų turtą greičiau, geriausia kaina, bei užtikrinsime sklandų teisinių dokumentų sutvarkymą.

PARDAVIMO PROCESO PRADŽIA - ar tikrai galiu parduoti savo turtą?
Pirmas dalykas ką įprastai daro savininkai, nusprendę parduoti savo turtą - įdeda skelbimą į NT skelbimų portalą arba skambina pažįstamam/rekomenduotam NT brokeriui su prašymu padėti parduoti turtą. Dažniausiai pasirinkę pirmąjį variantą, t.y. pardavinėjantys turtą patys iki galo nepasidomi, ar tikrai jų pardavimas bus sklandus ir greitas, tuo atveju jei atsiras turto pirkėjas. Pradėti reikėtų nuo Registrų centro išrašo patikrinimo, kuriame galite rasti žymų, neleidžiančių turto parduoti be papildomų veiksmų ar reikalingų dokumentų. Pavyzdžiui:
• Areštas;
• Hipoteka (Jūs, be abejo, žinote, jog turite paskolą, tačiau ne visi žino, jog pirmiausia pardavimui reikalingas kreditoriaus sutikimas);
• Uzufruktas;
• Pastatas įrašytas į nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą;
• Turto baigtumo procentas;
• Šeimos turtas;
Taip pat siūlau iki galo išsiaiškinti ar Jums nereikės mokėti GPM mokesčio pardavus turtą ir ar Jūsų turto kadastriniai matavimai yra tvarkingi.

NT PARDAVIMO PROCESAS:

  1. Pirminė konsultacija. Jos metu aptariame NT savininko norai, randamas geriausias sprendimas
  2. Nekilnojamo turto kainos nustatymas. Išanalizuojama konkurencinė aplinka, jau įvykę panašūs sandoriai dominančioje vietoje.
  3. Pardavimo strategijos sudarymas. Parenkamos optimaliausios marketingo priemonės, sklaidos būdai NT turto pirkėjams pasiekti.
  4. Pardavimo proceso valdymas. NT apžiūrų atvirų namų, aukcionų organizavimas, ataskaitų turto savininkui teikimas.
  5. Derybų vedimas.  Kliento interesų atstovavimas derantis dėl maksimalios kainos, turto atlaisvinimo sąlygų, atsiskaitymo terminų. 
  6. Preliminari sutartis. Parengimas, derinimas su pirkėjais, atstovavimas pasirašant. 
  7. Pasiruošimas sandoriui. Veiksmai ruošiantis sandoriui: kadastriniai matavimai, registravimas, teismo leidimai, bendrijų pažymos, KVAD pažymos, energetiniai sertifikatai ir kt.
  8. NT sandoris. Atstovavimas notarinio sandorio metu.
IMG_1221